Kuhar (m/ž)

Objavio Hotel Central, 28.05.2024. - Sarajevo

Hotel „Central“ Sarajevo**** Irski poslodavac, radi proširenja kapaciteta u potrazi za novim članovima tima za restoran „Central“

Kuhar (ž/m) – 1 izvršioc

Nudimo:

  • Ugodna radna atmosfera
  • 40 satno radno vrijeme
  • Redovni slobodni dani
  • Samo prva smjena (06:00-14:30)
  • Osiguran topli obrok
  • Primanja prema dogovoru
  • Besplatno korištenje našeg fitness kluba West Wood Club & Spa

Opis posla:

  • Samostalna priprema i serviranje doručka (breakfast buffet)
  • Priprema i obrada namirnica prema uputama
  • Priprema jela za evente/sastanke /seminare
  • Održavanje čistoće i urednosti kuhinje i radnih površina
  • Vodjenje računa o ličnoj higijeni i uniformi
  • Pridržavanje higijenskih standarda i pravila sigurnosti na radu (HACCP)
  • Naručivanje I nabavka namirnica
  • Praćenje stanja zaliha sirovina i namirnica
  • Vodjenje brige o rokovima trajanja i skladištenja namirnica, kako sirovina tako i pripremljene hrane

Uslovi posla:

  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Visok nivo posvećenosti i profesionalnosti
  • Dobre organizacione sposobnosti
  • Samostalnost u pripremi hrane
  • Odgovornost u radu, sklonost timskom radu

Prijava: Ukoliko ispunjavate navedene uslove i zainteresirani ste za ovu poziciju, molimo vas da pošaljete svoj CV i pridružite se našem timu, restaurant “CENTRAL”.

Prijave možete poslati putem opcije: "Prijavite se na oglas".