Menadžer za komercijalne poslove i marketing (m/ž)

Objavio Fudbalski klub Željezničar, 21.02.2024. - Sarajevo

FK Željezničar raspisuje javni oglas za prijem zaposlenika na poziciju:

Uslovi za radno mjesto:

  • Obrazovanje:  Završen Bachelor studij Ekonomskog fakulteta (prednost) ili Bachelor studij VSS društvenog smjera;
  • Radno iskustvo: najmanje dvije godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima;
  • Posebna znanja i vještine: poznavanje rada na računaru, poznavanje engleskog jezika.

Opis posla:

  • Planira, prati i istražuje tržište, prodaju, nabavku, distribuciju i ekonomsku propagandu;
  • Učestvuje u realizaciji programa rada odjela marketinga;
  • Predlaže marketinške ugovore i učestvuje u njihovoj izradi (štampanje, postavljanje i čuvanje reklamnih panoa, propagandnog materijala itd);
  • Vodi evidenciju i prati realizaciju marketinških ugovora i brine se za efikasno provođenje;
  • Učestvuje u izradi i realizaciji planova prodaje i nabave;
  • U vršenju prodaje i nabave strogo se pridržava odobrenih procedura i zakonskih odredbi i odgovoran je za njihovu sprovedbu;
  • Prati efikasnost prodajne funkcije, te predlaže mjere za njeno unapređenje;
  • Direktno komunicira sa dobavljačima i realizuje odobrene nabavke;
  • Vodi evidenciju o članstvu i provodi aktivnosti vezano za članstvo u Klubu;
  • Radi i druge poslove koje mu odredi Direktor i Generalni sekretar Kluba;
  • Za svoj rad odgovara Direktoru Kluba;
  • Menadžer za komercijalne poslove i marketing je odgovoran za prodaju reklamno- propagandnih usluga i odgovoran je za rast prihoda od marketinga.

Kandidati trebaju dostaviti CV isključivo elektronskim putem opcije: "Prijavite se na oglas"
Kandidati koji zadovoljavaju navedene kriterije će naknadno biti pozvani na razgovor, nakon kojeg će se izvršiti izbor najuspješnijeg kandidata.