Multi - Unit menadžer (m/ž)

Objavio Herbal Group, 07.02.2024. - Sarajevo

Opis posla:

  • Svakodnevno upravljanje operacijama firme
  • Obuka, mentorstvo i praćenje performansa osoblja u poslovnim jedinicama
  • Implementacija operativnih incijativa i incijativa za poboljšanje učinka
  • Osigurati da svi objekti funkcionišu na siguran i usklađen način
  • Razvoj, implementacija i praćenje širih sistema upravljanja kvalitetom
  • Pružanje usmenih i pisanih izvještaja i ažuriranja o ključnim oblastima rada višim menadžerima
  • Identificiranje mogućnosti za poboljšanje procedura i procesa unutar tima ili šireg područja usluga kako bi se podržalo kontinuirano poboljšanje usluga
  • Podrška menadžeru operacija u izvršenju novih procedura i procesa unutar firme

Potrebne kvalifikacije i uslovi:

  • VSS, Radno iskustvo u sličnom polju
  • Odlično poznavanje rada u Excelu
  • Aktivno znanje engleskog jezika
  • Obavezna vozačka dozvola B kategorije-aktivan vozač
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Potrebne vještine i kompetencije:

  • Organizacijske i vještine planiranja
  • Profesionalnost i posvećenost poslu i radnim zadacima
  • Preciznost i analitičko razmišljanje
  • Odgovoran pristup radnim zadacima
  • Fleksibilnost u poslu

Vaše biografije možete poslati putem opcije: "Prijavite se na oglas".