Organizator transporta (m/ž)

Objavio T&L, 06.06.2024. - Sarajevo

Firma T&L d.o.o.,  zbog proširenja svojih aktivnosti u Bosni i Hercegovini raspisuje oglas za prijem u radni odnos dodatnih budućih članova našeg tima na poslovima organizatora/dispečera u transportu.

Opis posla:

  • Prezentacija naših usluga postojećim i potencijalnim novim klijentima
  • Održavanje kontakata i poslovnih odnosa sa postojećim klijntima
  • Pregovaranje i dogovaranje transporta sa klijentima
  • Organizacija transporta pošiljki (unošenje naloga u app, praćenje, rješavanje problema, fakturisanje itd.)

Opšti uslovi:

  • Poželjno radno iskustvo, ali ne i nužno na sličnim ili istim poslovima, iskustvo u prodaji SSS, VSS
  • Poznavanje rada na računaru, osnovna informatička pismenost (Word Excel, mail...)

Vještine potrebne za obavljanje posla:

  • Poznavanje engleskog jezika
  • Samoincijativnost, samostalnost, pregovaračke sposobnosti, rad pod pritiskom rokova, organizacijske vještine

Nudimo Vam:

  • Radni odnos sa svim pravima i obavezama po Zakonu o radu i internim pravilima
  • redovna primanja, koja su stimulativna (plaća zadnji radni dan u mjesecu za tekući mjesec)
  • radno vrijeme od 8-16h uz obavezu dostupnosti 24h/7dana
  • rast plate proporcionalno rezultatima rada
  • Ugovor na određeno/neodređeno uz probni rad 3-6 mjeseci
  • Nudimo rad u ugodnoj atmosferi sa vrlo dobrim međuljudskim odnosima i obavezom da te odnose održavate
  • zavisno od kandidata, stupanje u radni odnos 01.07.2024. ili najkasnije 01.08.2024.

Lokacija rada: Sarajevo

Konkurs ostaje otvoren do popunjavanja otvorenih pozicija, a maksimalno 30 dana od dana objave. Na oglas se možete prijaviti putem opcije "Prijavite se na oglas"

Broj izvršilaca: 2