Paker (m/ž)

Objavio Alma Ras, 03.10.2023. - Visoko

Opis poslova:

  • Vrši ručno spajanje sastavnih dijelova i priprema ambalažu za proces pakovanja;
  • Pakuje gotove proizvode u za to predviđenu ambalažu;
  • Odlaže upakovane proizvode i priprema za skladištenje;
  • Obavlja poslove u skladu sa tehnološkim vremenom predviđenim za pakovanje   pojedinih proizvoda;
  • Vrši evidenciju upakovanih proizvoda i predaje iste na proces skladištenja;
  • Kontroliše ambalažu, kvalitet izvršenog pakovanja i koriguje neispravnosti uzrokovane prilikom pakovanja;
  • Obavlja i druge poslove po nalogu pretpostavljenog.

Uslovi:

  • SSS;
  • Poželjno iskustvo na istim ili sličnim pozicijama;
  • Poznavanje rada na računaru.

Vještine i kompetencije:

  • Izražene organizacijske vještine;
  • Pedantnost i posvećenost poslu;
  • Preciznost, ažurnost i usmjerenost na detalje;
  • Timski rad;
  • Samostalnost u radu.

Nudimo Vam obuku u trajanju od 90 dana, priliku za razvoj, te dalje usavršavanje i educiranje kroz razvoj i rad.

Ukoliko ispunjavate navedene uslove svoju biografiju možete poslati putem opcije: "Prijavite se na oglas" ili dostaviti lično u prostorije HR odjela.

Kandidati koji uđu u uži krug selekcije će biti kontaktirani i pozvani na intervju!

Mjesto rada: Visoko
Broj izvršilaca: 10