Prodavač / prodavačica

Objavio Baklava dućan, 27.09.2023. - Sarajevo
Baklava dućan raspisuje oglas za prijem radnika u radni odnos: Prodavač / prodavačica

Postanite dio naše priče, budite vrijedni član našeg uspješnog tima koji priprema najbolje baklave u BiH i šire.

Koga tražimo?
  • Vrijednog, odgovornog, kulturnog, pedantnog radnika/radnicu sa lijepim manirima koji će posao obavljati sa strašću sa kojom ga i mi radimo.

Opis posla:
  • Prodaja tradicionalnih bosanskohercegovačkih slastica
  • Prijem narudžbi, prezentacija proizvoda, pakovanje
  • Odgovornost za stanje zalihe proizvoda
  • Odrzavanje higijene radnog mjesta i sredstava kojim se rukuje

Uslovi posla:
  • Isključivo SSS
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Poželjno, ne i obavezno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima (trgovac)
  • Timski rad, uz odgovornost za preuzete obaveze

Ako:
  • se snalazite u dinamičnom radnom okruženju
  • ste uredni, vrijedni, odgovorni i lijepih manira
Na pravom ste mjestu – čekamo baš Vas!

Šta nudimo?
  • fiksnu platu
  • prijatno radno okruženje
  • edukacija za rad
  • mogućnost napredovanja

NAPOMENA: Prijave će se obrađivati odmah kako budu pristizale na objavljeni konkurs.