Oglas

Projekt administrator (m/ž)

Objavio Encon Solutions, 06.09.2024. - Sarajevo

ENCON Solution d.o.o. je inženjerski biro koji je specijalizovan za projektovanje i savjetovanje u svim područjima elektrotehnike, kako za adaptacije tako i za novogradnje stambenih, poslovnih i industrijskih objekata. Dinamičan tim, sastavljen od mladih i iskusnih inženjera, uspješno realizuje projekte na internacionalnom tržištu.

Spremni smo za nove poslovne izazove i zbog toga si nam potreban Ti. Prijavi se!

Opis posla:

  • Prikupljanje, evidentiranje, obrada i arhiviranje projektno-finansijske dokumentacije
  • Koordiniranje , organizovanje, praćenje, kontrola i izvještavanje rada na projektima
  • Komunikacija sa institucijama i klijentima
  • Koordiniranje i organizovanje aktivnosti sa drugim odjelima
  • Izrada analiza i izvještaja

Uslovi:

  • Srednja, viša ili visoka stručna sprema tehničkog usmjerenja
  • Poznavanje rada na računaru i sa MS Office aplikacijama
  • Prednost: znanje njemačkog jezika u govoru i pismu
  • Prednost: kandidati koji su imali iskustvo u radu sa internacionalnim projektima
  • Izrazite komunikacijske sposobnosti
  • Posjedovanje sljedećih vještina: organizacija, samoincijativa, proaktivnost u rješavanju problema, rješavanje zadataka po prioritetima

Nudimo:

  • Rad u dinamičnom, poticajnom, otvorenom i kreativnom radnom okruženju,
  • Mogućnost rada na internacionalnim projektima,
  • Profesionalno usavršavanje i napredovanje,
  • Ugovor na neodređeno vrijeme, uz probni period od 6 mjeseci

Ukoliko ste se prepoznali u pročitanom i zainteresirani ste, molimo pošaljite svoj CV putem opcije "Prijavite se na oglas" i rado ćemo razmotriti Vašu prijavu.

Samo kandidati/kandidatkinje koji uđu u uži izbor bit će kontaktirani. Prijave kandidata/kandidatkinja koji ne ispunjavaju uvjete iz oglasa neće biti uzeti u obzir. Slanjem prijave kandidati pristaju na upotrebu i pohranjivanje ličnih podataka u svrhu selekcijskog postupka.

Prijavite se na oglas
Ukoliko imate više dokumenata (CV, reference...) predlažemo da ih spojite u jedan dokument (PDF ili docx).
Napišite što detaljnije zašto se prijavljujete baš na ovu poziciju i ukratko se predstavite.

* Obavezna polja