Projekt menadžer (m/ž)

Objavio Global Metal Construction, 19.02.2024. - Više lokacija

GMC Group je jedan od vodećih globalnih pružatelja instalacije automatiziranih skladišta, pametnih rješenja za skladištenje i regala modularnog dizanja. GMC je uspješna grupacija sa različitim poslovnim jedinicama raspršenim po cijelom svijetu, uključujući SAD, Australiju, Veliku Britaniju, Meksiko, Kanadu i dalje. Strastveno se bavimo stvaranjem izvanrednih rješenja u metalnoj industriji i pružanjem izvanredne usluge našim klijentima, a sve to počinje sa našim ljudima.

Opis posla:

  • Planiranje, organizacija i vođenje raznovrsnih projekata
  • Saradnja s našim stručnjacima u različitim područjima kako bi osigurali dosljednost i kvalitetu projekata
  • Upotreba najnovijih alata za upravljanje projektima
  • Učinkovita suradnja i komunikacija unutar tima
  • Praćenje i analiziranje ključnih pokazatelja uspješnosti projekata kako bi prepoznali priliku za poboljšanje
  • Organiziranje sastanaka sa sektorima za organizaciju projekta kao i sa klijentom
  • Organiziranje svih projektnih resursa prema potrebama projekta u koordinaciji sa SMC/HR/IMS: alati, strojevi, radnici, certifikati itd.
  • Monitoring i nadzor nad progresom projekta; pridržavanje Lifting plana i Method Statement (MS)
  • Praćenje WPR-a: alarmiranje u slučaju opasnosti od nepoštivanja projektnih rokova; iniciranje početka „rescue“ aktivnosti zbog gubitka projekta
  • Upravljanje i praćenje poštivanja zahtjeva kvaliteta u skladu sa normama firme i zahtjevima projekta
  • Glavna kontakt osoba sa sektorima
  • Svakodnevno rješavanje problema i bavljenje svim problemima vezanim za projekat (u koordinaciji sa SM) i back office-om koji sprečavaju neometano odvijanje projekta
  • Svakodnevno izvještavanje PD o aktuelnim problemima na lokaciji
  • Praćenje budžeta projekta i ostvarenih troškova; osiguravanje da se planirani troškovi projekta ne prekorače; izradu plana postupanja u slučaju probijanja troškova; izrada projekcije budžeta
  • Aktivno sudjelovanje u internim radionicama i edukacijama kako bi unaprijedio/-la svoje vještine

Od vas očekujemo:

  • VSS – razne profesije - inžinjeri građevine, mašinstva, saobraćaja, elektro tehnike, profesori engleskog
  • Odlično poznavanje engleskog jezika- ELIMINATORNO
  • Minimalno 5 godina radnog iskustva
  • Strast prema organizaciji projekata i želja za stalnim usavršavanjem
  • Izvrsno vladanje vremenom i sposobnost multitaskinga
  • Timski duh i izvrsne komunikacijske vještine
  • Fleksibilnost i sposobnost prilagodbe različitim izazovima
  • Želja za kreativnim rješenjima i inovacijama
  • Prethodno iskustvo u organizaciji projekata nije uvjet, ali je plus!

Nudimo:

  • Zaposlenje u Americi, Kanadi, Evropi (Sloveniji) i Bosni i Hercegovini
  • Primanje i standarde u skladu sa standardima zemlje rada
  • Stalno preseljenje u Ameriku, Kanadu, Evropu
  • Uzbudljivo, dinamično i podržavajuće radno okruženje koje potiče tvoj rast i razvoj
  • Rad u svjetskoj koorporaciji u strukturi automatizacije i skladišta
  • Fleksibilno radno vrijeme
  • Mogućnost rada s inspirativnim kolegama i stručnjacima u svojim područjima
  • Redovne edukacije i treninge kako bi postao/-la stručnjak/-inja u organizaciji projekata
  • Priliku za osobni i profesionalni napredak

Vaše prijave pošaljite putem opcije: "Prijavite se na oglas".

Mjesto rada: Više lokacija
Broj izvršilaca: 3