Projekt menadžer (m/ž)

Objavio Nostro, 06.06.2024. - Sarajevo

Opis poslova:

  • Komunikacija sa kupcima u prodajnom salonu
  • Vođenje računa o izgledu prodajnog salona
  • Dogovaranje narudžbi sa kupcima
  • Izdavanje računa u salonu
  • Prezentacija proizvoda kupcima prilikom posjete salonu, te maksimalna posvećenost prodaji i distribuciji proizvoda
  • Organizacija i praćenje isporuka kupcima
  • Vršenje nadzora prilikom izrade i primopredaje projekata
  • Redovno izvještavanje o planiranim aktivnostima

Kandidati moraju ispunjavati slijedeće opće uslove:

  • Državljanin Bosne i Hercegovine
  • Stariji od 18 godina
  • Zdravstevno sposoban za obavljanje poslova predviđenih za radno mjesto na koje konkuriše

Posebni uslovi:

  • Pored utvrđenih općih uslova kandidati moraju ispunjavati i slijedeće posebne uslove:
  • SSS, tehničkog ili ekonomskog smjera
  • Poželjno radno iskustvo ( minimalno 1 godina) na poslovima direktne prodaje
  • Potrebno aktivno poznavanje jednog ili više stranih jezika - engleski jezik u govoru i pismu prednost
  • Potrebno aktivno poznavanje Microsoft Office paketa i njegovo korištenje
  • Vozačka dozvola B kategorije

Prijave dostavite putem opcije: "Prijavite se na oglas" ili na kontakt broj 387 62 440 650.