Radnik na raskrajaču (m/ž)

Objavio Gala Group, 06.11.2023. - Mostar

Gala Group je grupacija sa sjedištem u Mostaru, na lokaciji Bišće Polje te s izložbenim salonom na lokaciji Ortiješ, Mostar. Firma Gala Home svojom je ponudom proizvoda i usluga izborila svoje mjesto na tržištu usluga namijenjenih za izradu namještaja i opremanje doma. Glavne prednosti našega poslovanja su kvalitetni proizvodi renomiranih europskih proizvođača, vrhunska i kvalitetna usluga, stručno i ljubazno osoblje te online korisnička podrška s individualnim pristupom klijentima.

Gala Group objavljuje oglas za radno mjesto Radnik na raskrajaču (m/ž):

Uslovi:

  • SSS
  • Poželjna vozačka dozvola B kategorije
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Spremnost na timski rad kao i fleksibilnost na radnom mjestu
  • Želja za učenjem i napredovanjem

Zaduženja

  • Odgovornost prema planiranim zadacima
  • Održavanje i čistoća stroja
  • Praćenje naloga za raskrajač i kompletiranje istih
  • Vođenje evidencije alata za stroj
  • Obavljanje manjih poslova po uputama i potrebi

Nudimo:

  • Dobru i pozitivnu atmosferu
  • Sigurnost posla
  • Sigurna primanja
  • Mogućnost napredovanja u firmi

Vaše biografije pošaljite putem opcije: "Prijavite se na oglas"

Za dodatne informacije pozovite 066/460-200

Mjesto rada: Mostar
Broj izvršilaca: 2