Radnik u proizvodnji (m/ž)

Objavio Bossin, 20.06.2024. - Mostar

Tvrtka Bossin d.o.o. Mostar zbog otvaranja novog proizvodnog pogona raspisuje natječaj za radno mjesto: Radnik u proizvodnji - Više izvršitelja

Uvjeti:

  • SSS - srednja stručna sprema
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Opis posla:

  • Rad na proizvodnoj traci
  • Održavanje urednosti radnog mjesta
  • Aktivna suradnja sa glavnim operaterom proizvodne linije
  • Ostale poslove u skadu sa nalogom direktno nadređenog

 Očekujemo:

  • Sklonost timskom radu
  • Inicijativnost, pouzdanost i odgovornost
  • Samostalnost u radu

Nudimo:

  • Radni odnos na neodređeno
  • Obrok na radnom mjestu
  • Plaćene troškove prijevoza
  • Posao u stabilnom poduzeću koje bilježi rast iz godine u godinu
  • Stimulativne uvjete rada

Sve dodatne informacije možete dobiti putem broja telefona: 036 355 050.

Vaše prijave možete poslati putem opcije: "Prijavite se na oglas".

Mjesto rada: Mostar
Broj izvršilaca: 4