Referent za marketing (m/ž), Živinice

Objavio Omega d.o.o., 24.08.2023. - Živinice

OMEGA d.o.o. Živinice zapošljava: Referenta za marketing (m/ž)

  • Mjesto rada: Živinice
  • Broj izvršilaca: 1

 Uslovi:

  • VSS ili SSS
  • Poznavanje rada na računaru
  • Poznavanje društvenih mreža i digitalnog marketinga
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije
  • Komunikativnost, izuzetne vještine pisanja tekstova, samostalnost u radu, organizacione sposobnosti, orijentisanost na detalje

 Opis posla:

  • Marketing budžet (planiranje, realizacija, izvještavanje)
  • Odnosi s medijima (tv, radio, portali, printani mediji, agencije i sl.)
  • Organizacija promocija i drugih marketinških aktivnosti
  • Planiranje zadataka i praćenje rada promotera
  • Pisanje i objavljivanje tekstova za web i društvene mreže
  •  Odnosi s javnošću, donacije i sponzorstva
  • Organizacija raznih događaja (konferencije, otvorenja radnji, nagradne igre i sl.)

Nudimo Vam:

  •  Redovna mjesečna i stimulativna primanja
  •  Rad u dinamičnom okruženju uz mogućnost konstantnog učenja
  •  Priliku za razvoj i napredovanje

Prijavu sa kratkom biografijom poslati opcijom: " Prijavite se na oglas"

Konkurs ostaje otvoren od 24.08. do 07.09.2023.godine.

Mjesto rada: Živinice