Oglas

Referent za najam vozila (m/ž)

Objavio Enterprise, 03.10.2024. - Sarajevo

Referent/-ice za iznajmljivanje vozila u ENTERPRISE MOBILITY

Firma, Enterprise Mobility je vodeći pružatelj usluga mobilnosti. Od prvog dana inspirisani smo hrabrom idejom - stvaranjem boljih iskustava za kretanje sveta. Više od 65 godina pokrećemo mobilnost naprijed. Kako je mobilnost evoluirala, tako smo i mi i ne stojimo mirno. Dok gledamo u budućnost, naša vizija je jasna. Želimo da budemo najbolja i najpouzdanija kompanija za mobilnost na svijetu.

Enterprise MobilityTM označava početak našeg sljedećeg poglavlja, jačajući našu posvećenost pružanju izuzetne usluge za partnere, kupce i susjede - inovacije s namjerom da zadovolje njihove potrebe koje se stalno mijenjaju. Te sukladno tome raspisuje se oglas za prijem u radni odnos na poziciji „Referenta/-ice za iznajmljivanje vozila“.

Mjesto rada: Međunarodni aerodrom Sarajevo.

Opis radnog mjesta:

U ulozi referenta/-ice bit ćete odgovorni za iznajmljivanje vozila, a svoju svrhu i odgovornost ispunjavat ćete kroz:

  • Direktna prodaja usluga u poslovnici
  • Primanje i rješavanje upita pristiglih telefonom i elektronskom poštom
  • Otvaranje, obračunavanje i naplaćivanje ugovora o najmu
  • Pripremanje i arhiviranje ugovorne dokumentacije
    Savjetovanje o dodatnim uslugama s ciljem optimiziranja sigurnosti za klijente i prihoda za kompaniju
  • Bezrezervnu i konstruktivnu suradnju s kolegama u poslovnici
  • Održavanje urednosti poslovnice i primjernosti vlastitog nastupa
  • Pružanje izvanrednog korisničkog iskustvanašim klijentima
  • Izvještavanje

Opći uslovi:

  • Srednja stručna sprema
  • Osnovno poznavanje vozila
  • Znanje engleskog jezika, poželjno i drugih stranih jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivanvozač)
  • Aktivan rad naračunaru (Windows, MS Office)
  • Spremnost na rad u smjenama

Posebne vještine:

  • Dobro razvijene organizacione i prodajne sposobnosti
  • Fleksibilnost i samostalnost u radu
  • Komunikativnost
  • Pregovaračke sposobnosti
  • Sposobnost prilagođavanja timskom radu
  • Sklonost dinamičnim i raznolikim poslovima koji uključuju interakciju s ljudima, upravljanje vozilima i administrativne poslov
  • Motiviranost za postignućem i ostvarenjem rezultata
  • Odgovornost, pedantnost i ažurnost u pristupu poslu

Nudimo Vam:

  • Mogućnost rada u velikoj globalnoj kompaniji sa dugom tradicijom
  • Radni odnos i stimulativna primanja
  • Prijavu na penziono i zdravstveno osiguranje
  • Kontinuirano profesionalno usavršavanje i stalnu edukaciju putem vrhunskih treninga
  • Rast plate proporcionalno ostvarenim rezultatima
  • Dodatne bonuse za ostvarene uspjehe u prodaji
  • Napredovanje u karijeri
  • Rad u ugodnoj atmosferi
  • Mogućnost napredovanja u kompaniji

Prijave slati putem opcije "Prijavite se na oglas" ili putem emaila.

Broj izvršilaca: 2
Prijavite se na oglas
Ukoliko imate više dokumenata (CV, reference...) predlažemo da ih spojite u jedan dokument (PDF ili docx).
Napišite što detaljnije zašto se prijavljujete baš na ovu poziciju i ukratko se predstavite.

* Obavezna polja