Sezonski prodavač (m/ž)

Objavio Konzum, 21.07.2023. - Neum

Mjesto rada: Neum

Opis posla:

  • zlaganje robe te briga o rokovima, cjenovnom označavanju i popunjenosti odjela
  • pružanje izvrsne usluge našim kupcima na svježim odjelima i blagajne održavanje čistoće i higijene radnog i prodajnog prostora te radne opreme

Od tebe očekujemo:

  • SSS/KV/VKV
  • ljubaznost u komunikaciji i odnosu prema kupcima i kolegama, urednost, odgovornost i spremnost na timski rad

Nudimo ti:

  • uz redovita primanja, stimulaciju za rad u sezoni, stimulaciju za produktivnost te naknadu za preseljenje
  • plaćen dolazak u mjesto rada na početku sezone te povratak kući na kraju sezone
  • osiguravamo smještaj onima koji nemaju vlastiti
  • ugovor o radu za vrijeme trajanja sezone (od 6. do 9. mjeseca) uz priliku za stalno zaposlenje i napredovanje
Mjesto rada: Neum
Broj izvršilaca: 6