Specijalist korisničke podrške na francuskom jeziku (m/ž)

Objavio Mplus BiH, 19.04.2024. - Sarajevo

M Plus Grupa vodeća je europska BPTO kompanija sa sjedištem u Zagrebu. S više od 14.000 zaposlenika u 14 zemalja, kompanija isporučuje usluge i rješenja duž cijelog lanca vrijednosti CX na temelju brige o kupcima, tehnologije i savjetovanja multinacionalnim korporacijama u raznim ključnim industrijama diljem svijeta.

Nastavljamo s dinamičnim rastom i razvojem našeg poslovanja i ako se vidite u takvom okruženju, pridružite se našem timu kao

Specijalist korisničke podrške na francuskom jeziku (m/ž):

Opis poslova:

  • Podrška korisnicima
  • Kanali komunikacije: voice, chat i mail

Uslovi:

  • Prednost imaju kandidati sa razvijenim komunikacijskim vještinama
  • Znanje francuskog i engleskog jezika
  • Poznavanje rada na računaru
  • Spremnost na predani rad i učenje
  • Snalažljivost, ljubaznost i zadovoljstvo u radu s klijentima
  • Sklonost timskom radu

Šta nudimo:

  • Mogućnost rada od kuće širom BiH
  • Bonus dobrodošlice 500,00 BAM bruto
  • Konkurentna primanja
  • Mogućnost stalnog zaposlenja napredovanje
  • Rad u dinamičnoj, ugodnoj i stabilnoj radnoj okolini
  • Bonuse
  • Konstantno usavršavanje od strane poslodavca

Ako želiš biti dio mladog i uspješnog tima, onda si na pravom mjestu.

Vaše prijave možete poslati putem opcije: "Prijava kod poslodavca".

Broj izvršilaca: 15