Specijalista za podršku aplikacijama (m/ž)

Objavio Eos Matrix, 04.07.2023. - Sarajevo

Ukoliko tražite poticajno radno okruženje u kojem se možete razvijati i usavršavati vaše vještine, EOS MATRIX je pravo mjesto za vas.

EOS TIM NUDI:

· Uređen i dinamičan kolektiv;

· Fleksibilno radno vrijeme;

· Redovna primanja;

· Obuku od strane stručnih supervizora;

OPIS POSLOVA:

· Osigurava da aplikacije i softver organizacije neometano rade;

·Instalira, ažurira, podešava i dijagnosticira interne aplikacije i aplikacije trećih strana, zajedno sa serverima na kojima će raditi;

·Upravlja korisničkim nalozima;

·Učestvuje u projektima koji sadrže IT zadatke;

·Vrši obuku rada u novim ili ažuriranim verzijama postojećih aplikacija;

·Vrši druge poslove koji su po svojim karakteristikama srodni zaduženjima ovog radnog mjesta

OD VAS OČEKUJEMO:

· Minimalno SSS;

·Najmanje 6 mjeseci iskustva

·Dobro poznavanje operativnih sistema temeljenih na Microsoftu

· Poznavanje Linuxa

· Dobro poznavanje Oracle baze podataka i Oracle alata

·Dobro poznavanje PL/SQL

·Dobro poznavanje rada u Excelu

· Trijaža problema (otkrivanje i analiza uzroka)

· Poznavanje rada u Jira portalu radi izvještavanja i praćenja problema do njegovog rješavanja.

·Dodatno će se cijeniti poznavanje rada u Power platformi (Power BI, Power Apps, Power Automate).

·Dobro poznavanje rada s računarskom opremom

·Dobro poznavanje engleskog jezika

·Strpljenje i snalažljivost pri rješenju problema