Tehnički Direktor u proizvodnji namještaja (m/ž)

Objavio NovaAmbienta, 30.11.2023. - Sarajevo

Nudimo:

  • Stalni radni odnos;
  • Rad u mladom i stučnom timu;

Uslovi:

  • VSS ili VKK;
  • Sposobnost rješavanja problema i pružanja rješenja u kratkim vremenskim rokovima;

Prednost imaju:

  • Kandidati koji imaju iskustva na istim ili sličnim pozicijama;
  • Kandidati koji su aktivni vozači B kategorije;

Opis radnog mjesta:

  • Koordinacija, rukovođenje i planiranje cjelokupnim proizvodnim procesom fabrike;
  • Priprema redovnih sedmičnih, mjesečnih, kvartalnih i godišnjih izvještaja o proizvodnji, organizaciji rada, sprovođenju procedura i unapređenjima proizvodnog procesa, te predlaganje mjera za otklanjanje nedostataka u organizaciji, nabavi i održavanju;
  • Održavanje funkcionalnosti i ispravnosti opreme, mašina i objekata fabrike te podnošenje zahtjeva za opravke i održavanje;
  • Kontrola rada rukovodilaca u oblasti proizvodnje i tehničke pripreme, te praćenje izvještaja o proizvodnji svih organizacionih dijelova fabrike;
  • Učešće u odabiru radnika i saradnika;
  • Osiguranje materijalnih, tehničkih i drugih sredstava za rad, te racionalno trošenje istih;
  • Predlaganje i uvođenje mjera za unapređenje organizacije sektora;
  • Izvještavanje Uprave društva o radu i poslovnim rezultatima;
  • Analiza ostvarenih poslovnih rezultata i donošenje odgovarajućih zaključaka;
  • Aktivna saradnja sa odjelom nabave, projektantima kao i drugim odjelima unutar organizacije;
  • Nadzor provođenja zaštite na radu sukladno zakonskim odredbama;

Pružamo vam priliku da radite u dinamičnom okruženju, gdje ćete imati mogućnost razvijati svoje vještine i doprinijeti rastu naše kompanije.