Točilac goriva (m/ž)

Objavio Hifa-Oil, 27.06.2024. - Sarajevo

RADNO MJESTO: Točilac goriva
LOKACIJA: Dobrinja, Sarajevo

Opis poslova:

  • Točenje goriva i prodaja proizvoda iz našeg asortimana
  • Predlaganje aktivnosti u cilju povećanja prodaje
  • Vođenje brige o čistoći, urednosti i izgledu maloprodajnog mjesta te održavanja standarda popunjenosti polica
  • Fizički prijem robe, te kvalitativna i kvantitativna provjera
  • Kreiranje dnevnih obračuna prodaje

Osnovni uvjeti:

  • Srednja stručna sprema
  • Poznavanje rada na blagajni
  • Osnove poznavanja MS office paketa (Outlook, Word, Excel)

Nudimo Vam:

  • Stimulativna mjesečna primanja
  • Mjesečne stimulacije na osnovu ostvarenih rezultata
  • Osigurana stručna osposobljavanja i razvoj vještina

Prijave možete slati putem opcije: "Prijavite se na oglas" ili na kontakt telefon +38762112192.