Trgovac

Objavio Azel France, 26.06.2023. - Sarajevo

AZEL FRANCE je bosansko-hercegovački lider na lokalnom tržištu u maloprodaji outlet odjeće i obuće, koji posjeduje prodajnu mrežu sa više od 90 prodavnica širom Bosne i Hercegovine. Kompanija nudi outlet odjeću, obuću i modne dodatke dobro poznatih brendova za žene,muškarce i djecu po najpovoljnijim cijenama.

Naš moto je „Moda priprada svima“ i vjerujemo da moda direktno doprinosi  ljudskom samopouzdanju, ljepoti i blagostanju, te smo sretni što možemo pomoći u poboljšanju kvalitete svakodnevnog života.

Naš tim je sastavljen od posvećenih ljudi koji koji svoj posao obavljaju na profesionalan i pouzdan način, čime svakodnevno doprinose ostvarenju svih ciljeva Kompanije.

Ukoliko ste kreativni, motivisani, volite raditi u timu i dinamičnoj radnoj sredini i ukoliko želite postati dio Azel France tima, upravo sada imate takvu
priliku jer Azel raspisuje konkurs za prijem u radni odnos:
PRODAVAČ U MALOPRODAJI – M/Ž – SARAJEVO
Opis poslova i odgovornosti:
- Prijem, pozicioniranje, izlaganje i prodaja robe;
- Pružanje pomoći kupcima i savjetovanje u vezi sa prodajom;
-Upoznavanje kupaca sa asortimanom;
-Praćenje prodaje i dopuna asortimana u prodajnoj jedinici;
-Saradnja sa timom u poslovnici i rad u skladu sa standardima kompanije;
- Rad na kasi u skladu sa zakonskim i internim procedurama;
- Briga o maloprodajnoj jedinici;
-Saradnja sa drugim odjelima kompanije;
-Druge prodajne aktivnosti;

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:
-Minimalno SSS
Poželjno radno iskustvo u maloprodaji
-Poželjno znanje o radu na kasi
-Kreativnost, komunikativnost, ambicioznost i odgovornost
- Želja za radom u dinamičnom okruženju
- Spremnost na učenje i usavršavanje
- Želja za napredovanjem
Nudimo:
- Rad u stabilnoj kompaniji
- Mogućnost profesionalnog razvoja
- Dinamično radno okruženje
- Redovna i stimulativna mjesečna primanja

PRIJAVE NA OGLAS:
Zainteresovani kandidati prijave mogu poslati na [email protected] ili dostaviti direktno putem pošte na adresu Rakovička cesta 86, 71210 Ilidža, sa
naznakom za HR odjel i naznakom radne pozicije na koju apliciraju.
Na razgovore će biti pozvani isključivo kandidati koji prođu proces naše predselekcije.
Prijave koje budu dostavljene nakon isteka oglasa, neće biti uzete u razmatranje.