Viljuškarista (m)

Objavio Negro Crown, 14.12.2023. - Hadžići

Negro Crown d.o.o. Sarajevo, Mostarska 3, 71240 Hadžići raspisuje oglas za prijem radnika na neodređeno vrijeme, na upražnjeno radno mjesto: Viljuškarista (m)

Lokacija rada: Mostarsko raskršće, Miševići

Opis poslova:

  • Viljuškarista na liniji za reciklažu guma

Uslovi:

  • SSS
  • Položen stručni ispit za rukovanje građevinskim mašinama
  • Radno iskustvo poželjno
  • Obavezno ljekarsko uvjerenje

Nudimo:

  • Rad na neodređeno vrijeme, uz probni rad od 90 dana.

Način prijave na oglas:

  • Putem pošte na adresu Negro Crown d.o.o. Sarajevo, Mostarska 3, 71240 Hadžići
  • Putem opcije: „Prijavite se na oglas“

Sve informacije i upiti putem telefona 062 990 734.

Oglas ostaje otvorene do 15.1.2024. ili do popunjavanja.

Mjesto rada: Hadžići
Broj izvršilaca: 2