Voditelja poslovnice (m/ž)

Objavio Auto Centar Boras, 11.07.2024. - Vitez

Tvrtka AC Boras je osnovana 2001. godine kao ovlašteni distributer Opel vozila, rezervnih dijelova i servisa. Kroz godine rada i iskustva, naše smo poslovanje proširili na još dva brenda SUZUKI i KIA.

Zbog proširenja posla, raspisujemo natječaj za Voditelja poslovnice u Vitezu.

Opis posla:

  • Upravljanje timom
  • Organiziranje rada odjela kroz jasnu raspodjelu zadataka i redovnu
    komunikaciju sa svakim članom tima
  • Poticanje članova tima na među odjelnu suradnju i organizaciju
    multidisciplinarnih projekata
  • Prodaja vozila
  • Izrada strategije i planova prodajnog područja
  • Razvoj i unaprjeđenje poslovanja i flotne prodaje

Opći uvjeti:

  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Upravljačke sposobnosti
  • Izražena želja za radom s kupcima
  • Odgovornost i stručnost u obavljanju zadataka
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Informatička pismenost
  • Vozačka dozvola B kategorije

Auto Centar Boras Vam nudi sigurnost radnog mjesta, stalne stručne edukacije, ugodnu radnu atmosferu, profesionalan i motivirajući tim. Ukoliko vidite svoju budućnost u kompaniji Auto Centar Boras i zadovoljavate navedene uvjete, Vašu molbu i životopis pošaljite putem opcije: "Prijavite se na oglas".

Mjesto rada: Vitez