Vozač / dostavljač (m)

Objavio Herbal Group, 22.02.2024. - Sarajevo

 Herbal Group zapošljava!

Zbog povećanog obima posla u potrazi smo za novim članom našeg kolektiva.

Opis posla:

  • Zaprimanje, prijevoz i isporuka robe u skladu s planom dostave,
  • Odgovornost za blagovremenu, potpunu i ispravnu isporuku robe,
  • Osiguranje propisane dokumentacije prilikom utovara i istovara robe.

Od vas očekujemo:

  • Vozačka dozvola B kategorije,
  • Minimalno SSS,
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima,
  • Pouzdanost i odgovornost.

Nudimo Vam:

  • Stimulativna, adekvatna i redovna primanja,
  • Stalno zaposlenje na punom radnom vremenu,
  • Dinamičan i izazovan posao u ugodnom okruženju.