CNC Regler na strugu / glodalici (m/ž)

Objavio MDG International, 18.03.2024. - Vogošća

OGLAS ZA POSAO

CNC Regler na strugu/glodalici (m/ž)

MDG International d.o.o. Vogošća je kompanija specijalizirana za proizvodnju visokokvalitetnih mašinskih komponenti svih oblika, veličina i materijala. U skladu sa potrebama i zahtjevima različitih industrija, naši su proizvodni pogoni opremljeni najsavremenijim CNC mašinama koje garantiraju željeni kvalitet usluge i proizvoda. Zbog širenja poslovanja u potrazi smo za motiviranim kandidatom koji posjeduje iskustvo rada na CNC mašini za glodanje ili struganje.

Vaš profil:

Obavezno iskustvo rada na CNC mašini, odgovoran pristup radu, te temeljitost u izvršenju zadataka.

Vaš opis posla i odgovornosti:

  • Vrši poslove na CNC mašini u skladu sa dnevnim planom proizvodnje i instrukcijama Poslovođe odjeljenja mašinske obrade
  • Vrši kvalitativnu i kvantitativnu kontrolu zaprimljenog repromaterijala, te procesnu kontrolu kvaliteta i kvantiteta izrađenih dijelova (propisane mjere i količina)
  • Vrši blagovremenu prijavu svih vrsta odstupanja i neusklađenosti u procesu izrade
  • Vrši unos podataka o učinku i utrošenom vremenu (u procesu digitalizacije) u toku smjene
  • Vrši zaduživanje i radzuživanje reznog, steznog i mjernog alata
  • Vrši praćenje potrošnje reznog alata i blagovremeno vrši zamjenu istog
  • Vrši kontrolu i održavanje stabilnosti mjera proizvoda, te korekcije alata na mašini
  • Vrši podešavanje mašine i pušta u rad nove, ili proizvode koji se ponavljaju, uz postojeći G-code
  • Vrši izbor reznog i steznog alata na osnovu proizvodnih zahtjeva ili instrukcija iz dokumentacije
  • Vrši prilagođavanje i manje izmjene G-coda
  • Vrši samostalno propisano dnevno tehničko održavanje CNC mašine i praćenje potrošnje rashladno-mazivnog sredstva u toku smjene.

 Uslovi:

  • SSS – tehnički smjer
  • Obavezno radno iskustvo minimalno 1. godine na istim ili sličnim pozicijama
  • Aktivno poznavanje MS Office

Nudimo vam:

Orijentisani prema profesionalnom razvoju naših uposlenika nudimo Vam stimulativna primanja, rad u timu iskusnih mendžera i poticajno radno okruženje.

Ukoliko se prepoznajete u opisanom profilu i smatrate da ste baš Vi osoba kakvu tražimo, Vašu biografiju dostavite na adresu: Igmanska bb, 71320 Vogošća, ili putem opcije: "Prijavite se na oglas", kontakt telefon 062 344 524.

Rok za prijavu je do 18.04.2024.

Ukoliko Vaša prijava bude zadovoljila očekivane kriterije, sa zadovoljstvom ćemo Vas pozvati na razgovor.

Aplikacije kandidata koji ne ispunjavaju gore naveden uslove, neće se uzeti u razmatranje.

Mjesto rada: Vogošća