Oglas

Kontrolor tehničke ispravnosti vozila (m/ž)

Objavio AC Šiljak, 22.10.2024. - Sarajevo
Privredno društvo Šiljak d.o.o. Sarajevo, koje obavlja djelatnost pružanja usluga tehničkog pregleda vozila raspisuje konkurs za radno mjesto:

Opis poslova:
  • Vršenje tehničkog pregleda vozila uz primjenu svih zakona iz oblasti tehničkih pregleda.
  • Obavljanje svih pratećih radnji vezanih za kompletan proces tehničkog pregleda,
  • Praćenje ispravnosti i funkcionalnosti opreme na stanici,
  • Vođenje računa o urednosti prostora u kojem se obavlja djelatnost,
  • Ostali poslovi po nalogu poslodavca.

Uslovi koje kandidati treba da ispunjavaju:
  • SSS (saobraćajni tehničar, mašinski tehničar); VKV automehaničar; KV autoelektričar, ili najmanje treći stepen stručne spreme iz oblasti mehanike i tehnologije cestovnih vozila,
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim pozicijama minimalno 1 godinu,
  • Vozačka dozvola B kategorije,
  • Poznavanje osnova rada na računaru,
  • Komunikativnost, uslužnost i prilagođavanje timskom radu,
  • Prednost kandidatima sa položenim stručnim ispitom za kontrolora tehničke ispravnosti.

Vaše prijave možete poslati putem opcije: "Prijavite se na oglas".

Prijavite se na oglas
Ukoliko imate više dokumenata (CV, reference...) predlažemo da ih spojite u jedan dokument (PDF ili docx).
Napišite što detaljnije zašto se prijavljujete baš na ovu poziciju i ukratko se predstavite.

* Obavezna polja