Magacioner / radnik na pakovanju konditorskih proizvoda (m/ž)

Objavio Zoom Travel, 14.02.2024. - Ilijaš

Privrednom društvu Zoom Travel potreban: Magacioner / radnik na pakovanju konditorskih proizvoda (m/ž)

Opis posla:

  • Spremanje i slanje robe iz magacina
  • Praćenje zaliha i rokova robe u magacinu
  • Prijem robe na mjesečnom nivou
  • Ozbiljnost, odgovornost i profesionalnost u radu, timski rad
  • Rad sa bar code scenerom
  • Osiguravanje ispravnog skladištenja robe te funkcionalnog i preglednog slaganja, označavanja robe uz pravilno rukovanje istom
  • Briga o čistoći i urednosti skladišta
  • Izvještavanje nadređenih o utvrđenim nepravilnostima u području rada

Uslovi:

  • SSS
  • Odgovornost, spretnost, tačnost, urednost i kolegijalnost
  • Organizacijske vještine i primjećivanje detalja
  • Komunikacijske vještine
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Prednost imaju osobe koje imaju mjesto prebivališta na području općine Ilijaš, Breza, Podlugovi.

Prijave možete slati putem opcije: "Prijavite se na oglas"

Mjesto rada: Ilijaš