Oglas

Marketing Manager Allrounder (m/w/d)

Objavio Lohnpartner, 06.05.2024. - Sarajevo

MARKETING MANAGER ALLROUNDER (m/w/d)

  • 1.800 KM(+) Nettofixum (Zusatzprovisionen möglich)
  • 100% Homeoffice/Remote (Bosnien)
  • Sprache: GER B2 & ENG C1 (PLEASE DO NOT APPLY IF NOT GERMAN SPEAKING!)
  • Arbeitszeit: 25 - 40 Stunden pro Woche (flexibel)
  • Vollanmeldung in bosnischer d.o.o.

Unternehmensprofil:

Für eine Unternehmensgruppe im Bereich Nahrungsmittel, Telekommunikation und Immobilien aus Österreich suchen wir nach einem engagierten Marketing Manager/In, der unser junges und dynamisches Team verstärkt. Als Marketing Manager haben Sie die Chance, in einem dynamischen und innovativen Umfeld zu arbeiten und unsere hochwertigen Produkte und Dienstleistungen zu vertreten.

Ihre Aufgaben:

  • Allrounder im Marketing, Projektmanager Marketing
  • Abwicklung und Koordination von mehreren parallelen Projekten für eine Firmengruppe
  • Verantwortlich für die Organisation eines Teams für Website, SEO/SEA, Meta Paid Ads, Copywriting, etc. (Erfahrung im allen Bereichen von Vorteil - kein Experte in jedem Bereich notwendig!)
  • Entwicklung und Umsetzung von Marketingstrategien
  • Erstellung von Inhalten für verschiedene Marketingkanäle
  • Zusammenarbeit mit Teams welche die Marketingaktivitäten ausführen - um Marketingziele zu erreichen

Ihr Profil:

  • Erfahrung im Marketing/Projektmanagement
  • Deutsch und Englisch auf gutem Niveau (ab B2+ Level in Wort und Schrift)

Was wir bieten:

  • 100% Homeoffice in Bosnien
  • Attraktives Fixum von 1.800 KM+ netto (Provision möglich)
  • Abwechlungsreiche und spannende Projekte im Marketing
  • Weiterbildungen
  • Flexible Arbeitszeiten (Kernarbeitszeit 10:00 - 16:00 Uhr)

Bewerbung:

Bitte senden Sie Ihren Lebenslauf direkt hier über LinkedIn oder per: "Prijavite se na oglas" option.

Wir freuen uns auf Sie!

MARKETING MENADŽER ALLROUNDER

  • 1.800 KM (+) Netto fix (moguće dodatne provizije)
  • 100% rad od kuće/remote (Bosna)
  • Jezik: NJEM B2 & ENG C1 (MOLIMO NE PRIJAVLJUJTE SE AKO NE GOVORITE NJEMAČKI!)
  • Radno vrijeme: 25 - 40 sati sedmično (fleksibilno)
  • Puna prijava u bosanskoj d.o.o. firmi

Profil kompanije:

Za grupaciju kompanija u oblastima prehrambenih proizvoda, telekomunikacija i nekretnina iz Austrije tražimo Marketing menadžera/icu koji će pojačati naš mladi i dinamični tim. Kao Marketing menadžer imate priliku raditi u dinamičnom i inovativnom okruženju te predstavljati naše visokokvalitetne proizvode i usluge.

Vaše obaveze:

  • Sveobuhvatni u oblasti marketinga, Projektni menadžment marketinga
  • Vođenje i koordinacija više projekata za grupaciju kompanija
  • Odgovornost za organizaciju tima za web stranicu, SEO/SEA, Meta plaćene oglase, copywriting, itd. (Iskustvo u svim oblastima je prednost - nije potrebno biti stručnjak u svakoj oblasti!)
  • Razvoj i implementacija marketinških strategija
  • Kreiranje sadržaja za različite marketinške kanale
  • Saradnja s timovima koji izvode marketinške aktivnosti - kako bi se postigli marketinški ciljevi

Vaš profil:

  • Iskustvo u marketingu/upravljanju projektima
  • Njemački i engleski na dobrom nivou (od B2+ nivoa u govoru i pisanji)

Šta nudimo:

  • 100% rad od kuće u Bosni
  • Fixum od 1.800 KM+ netto (moguće provizije)
  • Raznoliki i uzbudljivi projekti u oblasti marketinga
  • Mogućnosti za dalje obrazovanje
  • Fleksibilno radno vrijeme (osnovno radno vrijeme od 10:00 do 16:00 sati)

Molimo vas da pošaljete svoj životopis direktno ovdje putem LinkedIn-a ili putem opcije: "Prijavite se na oglas".

Radujemo se vašoj prijavi!

Mjesto rada: Sarajevo
Zaposlenje: Puno radno vrijeme
Broj izvršilaca: 1
Moguć rad od kuće (remote): Da
Plata od: 1800 KM (netto)
Oglas objavljen: 06.05.2024. u 14:19
Oglas ističe: 06.06.2024. u 14:19
Prijavite se na oglas
Ukoliko imate više dokumenata (CV, reference...) predlažemo da ih spojite u jedan dokument (PDF ili docx).
Napišite što detaljnije zašto se prijavljujete baš na ovu poziciju i ukratko se predstavite.

* Obavezna polja

InterSoft d.o.o. Sarajevo, Zmaja od Bosne 7, 71000 Sarajevo, BiH
ID broj: 4201139870000, PDV broj: 201139870000