Specijalista za prodaju nekretnina (m/ž)

Objavio Eos Matrix, 10.10.2023. - Sarajevo
EOS MATRIX traži nove kolege!

Opis radnog mjesta:
  • Kreiranje i formulisanje vlastite radne strategije, radnje i aktivnosti s ciljem ostvarivanja i povećanja očekivanih rezultata;
  • Sudjelovanje u izradi i izrada poslovnih planova za svaki dodijeljeni predmet, praćenje izvršavanja plana, te u slučaju potrebe, predlaganje korekcije inicijalnog poslovnog plana;
  • Vođenje predmeta dodijeljenih na rad što podrazumijeva poduzimanje svih propisanih aktivnosti (zakonom i internim aktima) usmjerenih ka ostvarenju zadanih ciljeva;
  • Sudjelovanje u kreiranju pravne strategije za vođene utuženih predmeta koji su mu dodijeljeni na rad;
  • Kreiranje i održavanje snažne mreže na tržištu nekretnina, a posebno u odnosu na investitore, brokere, procjenitelje, građevinske kompanije, pravne stručnjake, itd. s ciljem pronalaženja potencijalnih rješenja za prodaju nekretnina;
  • Adekvatno i efikasno korištenje resursa poput oglašavanja nekretnina putem kanala poput društvenih mreža, portala za oglašavanje ili drugih vrsta internetskih portala;
  • Vršenje analize rezultata, postavljanje ciljeva u svrhu povećanja efikasnosti i produktivnosti

Uslovi:
  • Poželjno VSS
  • Najmanje 2 godine radnog iskustva u oblasti prodaje nekretnina i/ ili investiranja u nekretnine;
  • izražene pregovaračke sposobnosti;
  • Poznavanje engleskog jezika;
  • Poznavanje rada na računaru, minimalno MS office;

Od vas očekujemo:
  • Ambicioznost i izraženu proaktivnost;
  • Samostalnost i visoku odgovornost i preciznost u radu;
  • Spremnost na rad u dinamičnom okruženju;
  • Kreativan pristup prilikom formiranja strategija rada;
  • Visoko razvijene analitičke sposobnosti i sposobnosti planiranja i organizacije;

EOS benefiti:
  • Zaposlenje na neodređeno vrijeme sa probnim radom od 6 mjeseci;
  • Dinamično okruženje;
  • Fleksibilno radno vrijeme;
  • Kontinuirano usavršavanje kroz individualne treninge i obuku;
  • Napredak unutar kompanije;

Uz prijavu na oglas, kandidati su dužni dostaviti:
  • CV
  • Motivaciono pismo (opcionalno)
  • Pismo preporuke (opcionalno)

Vaš CV, motivaciono pismo i pismo preporuke pošaljite putem opcije: "Prijavite se na oglas"

Kandidati uz prijavu mogu dostaviti i druge dokumente kojima mogu dokazati sposobnosti koje mogu utjecati na konačnu odluku poslodavca. Nepotpune i neblagovremene prijave se neće uzeti u razmatranje.

U postupku izbora kandidata izvršit će se provjera sposobnosti kandidata po referencama bitnim za poslodavca i radno mjesto.
Samo kandidati koji prođu primarnu selekciju će biti kontaktirani.

O nama:

EOS MATRIX d.o.o. je osnovan početkom 2011. godine u Sarajevu i na bosanskohercegovačkom tržištu posluje 12 godina. Kompanija EOS MATRIX d.o.o. Sarajevo pripada EOS grupi, vodećem evropskom pružatelju finansijskih usluga u oblasti upravljanja potraživanjima. EOS grupa, smještena u Hamburgu, jeste internacionalna korporacija koja većim dijelom pruža svoje usluge u Europskoj uniji kao najuređenijem finansijskom tržištu na svijetu.

EOS pruža svoje usluge u 26 zemalja, u preko 50 podružnica, a zajedno sa partnerskom mrežom, prisutan je u više od 150 zemalja. EOS grupa danas zapošljava gotovo 7.000 zaposlenika i podržava 20.000 klijenata širom svijeta.

Vrsta zaposlenja: neodređeno

Iskoristi priliku i postani dio naše uspješne EOS priče!

EOS. Changing finances for the better!

Kandidati koji ispunjavaju uvjete iz oglasa, biti će kontaktirani i pozvani na intervju.