Account Manager / Junior Regulatory Specialist (m/ž)

Objavio Zoetis, 05.02.2024. - Sarajevo

Zoetis otvara radno mjesto (jedan izvršilac) na poziciji Account Manager / Junior Regulatory Specialist za područje Bosne i Hercegovine (m/ž)
Ako ste ambiciozni, spremni za timski rad, sa sklonosti za proaktivnu odgovornost, spremni za usavršavanje u veterinarskom pharma businessu te ako vas osobno zadovoljava ostvarivati rezultate pozivamo vas da se prijavite za navedeno radno mjesto gdje biste radili na pozicioniranju lijekova
kompanije Zoetis kao vodeće veterinarske farmaceutske korporacije u svijetu.

Opis radnog mjesta:

  • Koordinacija izmjena i praćenje regulatornih radnji za nove i registrirane Zoetis proizvode koji se stavljaju na tržište BiH.
  • Strateško planiranje prodaje i određivanje prioriteta prethodno dogovorenih s Area Business Manager-om.
  • Osiguravanje „One Voice customer facing“ i komunikaciju prema kupcima suradnjom s drugim odjelima i poslovnim jedinicama.
  • Odgovoran za posjet kupcima krajnjih korisnika (veterinarske klinike, farme, veterinarske stanice, instituti itd.) radi promicanja marketinških i prodajnih aktivnosti s ključnim proizvodima.
  • Kreiranje i državanje aktivnog odnosa s KOL-ovima, vanjskim stručnjacima, sudionicima izvana i unutar organizacije.
  • Podrška u pripremi marketinških kampanja i podrška Area Business Managera sa tehničkim informacijama tijekom pripreme marketinških alata/materijala, prezentacija i njihove isporuke.
  • Periodično izvještavanje izravnog supervizora o postignućima i procesima koji se odvijaju.

Od vas očekujemo:

  • Posvećenost poslu i preciznost u radu.
  • Izražen Accountability.
  • Profesionalnost, ozbiljnost i korektnost unutar organizacije i prema kupcima.
  • Sklonost timskom radu.
  • Entuzijazam, kreativnost i sklonost ka ostvarivanju zadatih ciljeva.
  • Spremnost za poslovna putovanja

Uvjeti:

  • VSS – Diploma veterinarskog fakulteta.
  • Položen stručni ispit kod nadležnog tijela u Bosni i Hercegovini.
  • Poznavanje engleskog jezika (govor, čitanje, pisanje).
  • Poznavanje MS Office softvera (sa napomenom odličnog poznavanja Excel, Powerpoint, Acrobate).
  • Vozački ispit B kategorije.
  • Poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima i veterinarskoj praksi.

Područje djelovanja:

  • Posjećivanje kupaca na području BiH.
  • Administrativni dani – rad od kuće.

Ako ste spremni raditi u dinamičnom okruženju i smatrate da možete odgovoriti na navedenu poziciju pošaljite nam svoj CV, motivacijsko pismo i dokaze da ispunjavate uvjete putem opcije: "Prijavite se na oglas"

Rad u našem timu pružit će vam priliku za osobni razvoj.