IT-Help Desk Operater (m/ž), Sarajevo

Objavio Config d.o.o., 07.08.2023. - Sarajevo

Opis posla:

  • Telefonska podrška klijentima, rad u smjenama (8-16h/11h-19h)
  • Pružanje IKT tehničke podrške klijentima u HoReCa sektoru
  • Osiguravanje nesmetanog rada aplikacija neophodnih klijentima za njihov rad
  • Održavanje i po potrebi upravljanje računarskim sistemom unutar kompanije
  • Održavanje i po potrebi upravljanje računarskom mrežom unutar kompanije
  • Održavanje tehničke dokumentacije za klijenta
  • Preventivno djelovanje na moguće probleme klijentskih sistema
  • Izrađivanje rezervne kopije podataka i sistema za klijente
  • Testiranje novih funkcionalnosti softverskih rješenja
  • Terenske intervencije prema potrebi i zahtjevima klijenta
  •  Ostali zadaci po nalogu poslodavca

Uvjeti:

  • Iskustvo u održavanju i servisiranju hardvera i softvera
  • Spremnost na stalno učenje i razvoj
  • Vozačka dozvola B kategorije

Poželjno:

  • Proaktivan rad
  • Ozbiljnost, preciznost i odgovornost
  • Sklonost samostalnom i timskom radu

Nudimo:

  • Radno mjesto u uspješnom i dinamičnom poduzeću
  • Ugodnu radnu okolinu
  • Dugoročan posao
  • Redovna i stimulativna primanja
  • Edukaciju, te mogućnost daljnjeg razvoja i napredovanja
Broj izvršilaca: 2