Pekar I kategorije

Objavio Fine Food d.o.o., 07.06.2023. - Sarajevo

Opis posla:

  • Priprema pomoćne sirovine i sredstva za izradu različitih vrsta hljeba, peciva i ostalih proizvoda od brašna.
  • Izrađuje različite vrste hljeba, peciva i ostalih proizvoda od brašna u skladu sa tehnološkim procedurama i uputstvima.
  • Rukuje mašinom i tokom proizvodnje, kontroliše rad iste.
  • Prati ravnomjerno doziranje sirovina i materijala vodeći računa o racionalnom korištenju istih i odgovara za kontrolu težine tjestanih komada, i težinu proizvoda.
  • Odgovoran je za pravilno oblikovanje i dekorisanje proizvoda, te kvalitetu proizvoda.
  • Odgovoran je za racionalno korištenje sirovina i sredstava rada, za pravilno oblikovanje i dekorisanje proizvoda, te kvalitetu proizvoda.
  • Održava higijenu radnog mjesta i sredstava kojima rukuje.
  • Obavezan je pridržavati se propisanih mjera zaštite na radu i protivpožarne zaštite.

Od Vas očekujemo:

  •   III/IV stepen stručne spreme (KV/SSS);
  •             Radno iskustvo 1-3 godine;
  •             Izražene organizacijske sposobnosti;

Nudimo Vam:

  •             Stimulativna primanja vezana za rezultate rada;
  •             Kontinuirano profesionalno usavršavanje i edukaciju;
  •             Mogućnost napredovanja.