Generalni sekretar (m/ž)

Objavio Fudbalski klub Željezničar, 19.10.2023. - Sarajevo
FK Željezničar raspisuje javni oglas za prijem zaposlenika na poziciju: Generalni sekretar (m/ž)

Potrebni uslovi:
  • VSS (Pravni fakultet ili Ekonomski fakultet ili Fakultet sporta i tjelesnog odgoja ili Fakultet društvenog smjera)
  • Dvije godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima;
  • Napredno poznavanje rada na računaru;
  • Aktivno poznavanje engleskog/njemačkog/francuskog jezika.

Opis posla:
  • Koordinacija rada Kluba sa NS/FS BiH, UEFA-om i FIFA-om;
  • Svakodnevna organizacija rada administracije Kluba;
  • Organizuje, usmjerava i kontroliše rad uposlenika Kluba;
  • Koordinacija i rukovođenje aktivnosti između Nadzornog odbora, Upravnog odbora, Direktora i zaposlenika Kluba;
  • Obavljanje administrativnim poslovima vezanim za pripremu prvenstvenih, prijateljskih i međunarodnih utakmica;
  • Obavljanje administrativnih poslova u vezi licenciranja Kluba, igrača i trenera;
  • Priprema ugovore za fudbalere i sve uposlenike u saradnji sa Direktorom Kluba, Sportskim direktorom i Šefom stručnog štaba;
  • Nadzire i upravlja sa aktivnostima koje se odnose na infrastruktruru i održavanje;
  • Ostali poslovi vezani za organizaciju utakmica;
  • Obavlja i druge poslove koje po prirodi posla spadaju u djelokrug nadležnosti Generalnog sekretara Kluba;
  • Generalni sekretar za svoj rad je odgovoran Upravnom odboru i Direktoru.

Kandidati trebaju dostaviti CV isključivo putem opcije "Prijavite se na oglas" sa pratećim pismom i dokazima o ispunjavanju zahtjevanih uslova.

Kandidati koji zadovoljavaju navedene kriterije će naknadno biti pozvani na razgovor, nakon kojeg će se izvršiti izbor najuspješnijeg kandidata.