Diplomirani inžinjer cestovnog saobraćaja (m/ž), Tuzla

Objavio Sejari, 14.08.2023. - Tuzla
Shodno ukazanoj potrebi Grupacija Sejari Holding raspisuje oglas za prijem u radni odnos: Diplomirani inženjer cestovnog saobraćaja - 1 (jedan) izvršioc na određeno vrijeme uz probni rad 3 mjeseca, mjesto rada Tuzla

Opis poslova:
  • Organizacija i upravljanje prijevozom putnika u međunarodnom i domaćem saobraćaju,
  • Praćenje propisa iz oblasti domaćeg i međunarodnog saobraćaja,
  • Organizacija rada vozača,
  • Vodjenje brige o ekonomičnosti upotrebe voznog parka,
  • Prijem i realizacija zahtjeva za organizovanje prijevoza,
  • Istraživanje tržišta i upošljavanje vozila- komunikacija sa komitentima,
  • Izdavanje naloga, priprema i provjera dokumentacije,
  • Evidencija radnog vremena i obrada putnih naloga,
  • Podnosi periodične izvještaje Upravi društva, te obavlja druge poslove u skladu sa svojim kvalifikacijama i uputstvima nadređenog.
Opšti uslovi:
  • Da je državljanin Bosne i Hercegovine;
  • Da je stariji od 18 godina;
  • Da je zdravstveno sposoban/a za vršenje određenih poslova predviđenih za to radno mjesto
Posebni uslovi:
  • Visoka stručna sprema saobraćajni fakultet, smjer cestovni saobraćaj, VII stepen stručne spreme ili visoko obrazovanje Bolonjskog sistema studiranja koje se vrednuje sa najmanje 240 ECTS bodova;
  • Poznavanje rada na računaru (MS office, excel, internet);
  • Poznavanje engleskog ili njemačkog jezika;
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Radno iskustvo u struci poželjno;
Od kandidata se očekuje:

Sposobnost vođenja i upravljanja ljudskim resursima, sposobnost brzog snalaženja i reagovanja u vanrednim situacijama, izuzetno izražene vještine komunikacije, dobra samoorganizacija, tačnost, preciznost, ljubaznost, profesionalnost i posvećenost pri obavljanju zadataka radnog mjesta.

OSTALE NAPOMENE: Sa kandidatima koji ispunjavaju tražene uslove konkursa, te koji uđu u uži izbor bit će obavljen intervju i izvšit će se provjera u smislu ispunjavanja traženih uslova za radno mjesto za koje se prijavljuju. Kandidat koji bude izabran bit će dužan dostaviti originalno uvjerenje o sposobnosti za rad u struci- ljekarsko uvjerenje i originale traženih dokumenta. Nepotpune i neblagovremene prijave neće biti uzete u razmatranje.

Konkurs ostaje raspisan 10 dana od dana objavljivanja.
Mjesto rada: Tuzla