Oglas

Kurir / dostavljač (m/ž)

Objavio Euro - Express, 22.04.2024. - Sarajevo

Privredno društvo Euro-Express d.o.o. Banja Luka, koje obavlja djelatnost pružanja usluga iz oblasti transporta, poštanskih i kurirskih usluga, raspisuje konkurs za radno mjesto:

Kurir/dostavljač (m/ž)

Opis radnog mjesta:

  • Vrši dostavu i preuzimanje pošiljki po utvrđenim procedurama i uputstvima
  • Vrši uredno zaduženje i razduženje u magacinu
  • Odgovara za ispravnost, tačnost i kompletnost izdatih tovarnih listova i ostale prateće dokumentacije
  • Vodi računa o urednosti i opremljenosti vozila, prijavljuje kvarove vozila
  • Promoviše i prezentuje usluge transporta firme

Opšti uslovi:

  • SSS - III ili IV stepen
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima

Vaše prijave možete poslati putem opcije: "Prijavite se na oglas".

Broj izvršilaca: 2
Prijavite se na oglas
Ukoliko imate više dokumenata (CV, reference...) predlažemo da ih spojite u jedan dokument (PDF ili docx).
Napišite što detaljnije zašto se prijavljujete baš na ovu poziciju i ukratko se predstavite.

* Obavezna polja