Organizator međunarodnog transporta (m/ž)

Objavio City Šped, 27.06.2024. - Sarajevo

Ukoliko ste odgovorni, predani i volite timski rad, pridružite se našoj brzorastućoj kompaniji!

City Šped doo je domaća kompanija, osnovana 2006. godine. Svojim klijentima nudi usluge međunarodnog i unutrašnjeg transporta, špedicije, kompletne skladišne podrške. Kompanija koja se izdvaja stalnim rastom prihoda i broja zaposlenih, u 2023. godini smjestila se na ljestvicu
brzorastućih kompanija u BiH, a posljednjih godina i među bonitetno pouzdane kompanije.

U cilju uspješnog rasta poslovanja, firma City Šped doo, objavljuje oglas za popunjavanje radnog mjesta: ”Transport coordinator/organizator međunarodnog transporta”.

Opis posla:

  • Prijem i realizacija zahtjeva za međunarodni transport te organizacija prevoza
  • Ostvarivanje kontakata sa klijentima i partnerima
  • Obavljanje pratećih administrativnih poslova, kao što su pribavljanje potrebne dokumentacije za transport i carinjenje
  • Izrada izvještaja o realizovanim ponudama

Opšti uslovi:

  • VSS/minimalno SSS
  • Poznavanje rada na računaru (MS office)
  • Aktivno poznavanje engleskog jezika, (njemački ili turski jezik poželjno nije obavezujuće)
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima poželjno ali nije obavezujuće

Posebne vještine:

  • Pregovaračke i organizacijske sposobnosti
  • Komunikativnost i odgovornost
  • Sposobnost za samostalno rješavanje problema
  • Razvijen osjećaj za timski rad

Mi nudimo:

  • Redovna i stimulativna primanja
  • Ugovor o radu uz probni rad od 6 mjeseci
  • Rad u dinamičnom i savremenom okruženju
  • Poslovno usavršavanje

Vaše prijave možete poslati putem opcije: "Prijavite se na oglas".