Radnik/ca za jednostavne poslove na proizvodnoj liniji

Objavio Semet automotive d.o.o., 14.06.2023. - Bihać

Tražimo motivirane i odgovorne osobe za radno mjesto Radnik/ca za jednostavne poslove na proizvodnoj liniji. Ako ste spremni se pridružiti dinamičnom timu i obavljati raznolike zadatke, ovo je prilika za vas!

Opis poslova:

  • Pregledavanje i ručno razvrstavanje dijelova ili proizvoda prema zadanim kriterijima kako bi se osigurala kvaliteta i ispravnost.
  • Jednostavno spajanje sastavnih dijelova prema uputama i tehničkim specifikacijama.
  • Ručno pakiranje materijala, dijelova i proizvoda u različite vrste ambalaže (kutije, vrećice, sanduke, bačvice) za skladištenje ili otpremu.
  • Prenos, dizanje, utovar i istovar materijala, dijelova i proizvoda koristeći odgovarajuću opremu i tehniku.
  • Nadziranje rada mašina kako bi se osigurala njihova ispravna funkcionalnost i spriječile moguće pogreške.
  • Vođenje evidencije o učinku rada, bilježenje relevantnih podataka i izvještavanje nadređenih o napretku i eventualnim poteškoćama.

Kvalifikacije:

  • Srednja stručna sprema ili niža
  • Iskustvo u radu u proizvodnji i pakiranju je poželjno, ali nije uvjet
  • Sposobnost rada u timu i prilagodljivost promjenama
  • Odgovornost, tačnost i pažljivost pri obavljanju poslova
  • Poznavanje rada na računaru

Nudimo:

  • Stabilno zaposlenje u renomiranoj kompaniji s dugogodišnjom tradicijom
  • Mogućnost napredovanja i usavršavanja kroz internu obuku
  • Povoljne radne uvjete i timsku atmosferu
  • Redovitu i pravovremenu isplatu plaće

Ako želite postati dio našeg tima i prepoznajete sebe u opisu poslova, pošaljite svoj CV. Očekujemo vaše prijave.

Napomena: Samo kandidati koji udovoljavaju traženim uvjetima će biti kontaktirani. Hvala na razumijevanju.

Mjesto rada: Bihać
Broj izvršilaca: 3