Rukovodilac distributivnog centra (m/ž)

Objavio Euro - Express, 16.01.2024. - Sarajevo

Opis radnog mjesta:
  • Organizuje rad centra za distribuciju, upravlja, prati i odgovara za njegov rad
  • Svakodnevno planira, organizuje i kontroliše zaduženje i razduženje kurira pošiljkama, opremom i sredstvima za rad
  • Kreira raspored linija i vozila u distributivnom centru
  • Svakodnevno organizuje zbirni transport preuzetih pošiljki iz centra za distribuciju prema centralnom magacinu i odgovara  za pravovremene polaske vozača
  • Uredno i ažurno vodi evidenciju u sistemu, odlaže i čuva potrebnu dokumentaciju
  • Organizuje edukaciju kurira na terenu, prati njihov rad i ocjenjuje osposobljenost.

Opšti uslovi:
  • VSS/SSS saobraćajnog ili društvenog usmjerenja,
  • Radno iskustvo dvije ili više godina na poslovima rukovođenja i organizovanja poslova,
  • Vozačka dozvola B kategorije,
  • Poznavanje rada na računaru u Windows okruženju i Microsoft Office paketa.

Posebne vještine:
  • Izražene organizatorske sposobnosti, vještine rukovođenja i delegiranja poslova, liderske vještine, incijativnost i ustrajanost,
  • Sposobnost za brzo rješavanje problema, spremnost za preuzimanje odgovornosti, spremnost za stalnu edukaciju, privrženost timskom radu.

Nudimo Vam:
  • Ako ispunjavate navedene uslove konkursa i zainteresovani ste, nudimo Vam mogućnost stalnog zaposlenja u velikoj uspješnoj kompaniji i dinamičnom okruženju, pozitivnu radnu atmosferu sa mogućnošću napredovanja i razvoja karijere, kao i priliku za stalnim usavršavanjem kroz redovne programe učenja i razvoja.

Vaše biografije možete poslati putem opcije: "Prijavite se na oglas"