Serviser KGH opreme (m/ž)

Objavio HVAClab d.o.o., 19.10.2023. - Sarajevo

HVAClab je firma koja je ovlašteni distributer i servis za KGH opremu i opremu za automatiku renomiranih svjetskih proizvođača poput Carrier, TOSHIBA i Sauter.

Zbog povećanog obima posla u potrazi smo za serviserima za KGH opremu (klimatizacija, grijanje i hlađenje) i opremu za automatiku.

Opis posla:

  • Servisiranje i održavanje klima uređaja, rashladne opreme, toplotnih pumpi, opreme za automatiku
  • Rad na visini
  • Rad na terenu
  • Komunikacija sa kupcima

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema, III - IV stepen, bez obzira na vrstu stručne spreme
  • Minimalno 2 godina rada na servisiranju uređaja
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Poznavanje MS Office

Poželjno
  • Poznavanje rada na računaru
  • Osnovno znanje engleskog jezika

Šta nudimo

  • Dinamično radno okruženje
  • Edukaciju i certificiranje u novim sistemima KGH
  • Natprosječna primanja

Ukoliko ispunjavate navedene uslove, molimo Vas, da svoj CV pošaljete putem opcije : "Prijavite se na oglas" najkasnije do 30.10.2023. godine.

Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.