Serviser laboratorijske / analitičke opreme (m/ž)

Objavio Erkona, 14.06.2024. - Sarajevo

Erkona d.o.o. Sarajavo raspisuje oglas za prijem radnika za sljedeće radno mjesto :

Serviser laboratorijske/analitičke opreme – 1 izvršilac

Erkona d.o.o. je osnovana 1992. godine, fokusirana je na prodaju, održavanje, validaciju i servisiranje širokog spektra visoko sofisticiranih laboratorijskih instrumenata i opreme kao što su: UPLC, HPLC, maseni spektrometri, UV i AA spektrofotometri.

Proizvode i rješenja iz naše ponude uspješno koriste brojne kompanije i instituti koji se bave ispitivanjima u oblastima životne sredine, prirodnih nauka, farmaceutike, hrane i pića, hemije i mnogim drugim.

Opis posla:

  • Podrška na terenu tokom instalacije sistema, provođenje rutinskih korektivnih popravki na licu mjesta i periodično preventivno održavanje na sistemima laboratorijske i analitičke opreme (nakon obuke i sticanja određenog stepena radnog iskustva očekuje se samostalnost u radu)
  • Usvajanje znanja kroz edukaciju u okviru organizacije servisa
  • Zaposlenje podrazumijeva rad u centrali i periodično (redovno) i po potrebi rad na terenu (korisnici u BiH)

Opšti i posebni uslovi za prijem u radni odnos:

  • Poželjno radno iskustvo
  • Poželjno poznavanje hemije i/ili hemijskih tehnologija ili srodnih nauka
  • Poznavanje rada na računaru ( MS Office )
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Posjedovanje vozačke dozvole

Od vas očekujemo:

  • Planiran dugoročni angažman
  • Kreativnost u pronalaženju rješenja
  • Samoinicijativu
  • Sklonost ka timskom radu
  • Povjerljivost
  • Snalažljivost u dinamičnom poslovnom okruženju

Nudimo vam:

  • Rad u stabilnoj i perspektivnoj firmi
  • Rad u timu uz mogućnost napredovanja i stručnog usavršavanja

Kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani i pozvani na intervju.

Vaše prijave možete poslati putem opcije: "Prijavite se na oglas".

jobs_widget