Tehničar

Objavio Agencija Manpower d.o.o., 08.06.2023. - Inostranstvo

U ime našeg klijenta, Teva Pharmaceuticals, globalnog lidera u generičkim i specijalnim lijekovima sa portfoliom od 3.500 proizvoda u gotovo svim terapijskim područjima koja se nalaze u Dupnici, Bugarska, tražimo visoko motivirane kandidate koji će ispuniti sljedeće pozicije: Tehničar

Opis posla

  • Provođenje dijagnostičkih testova, rješavanje problema i popravak tehničkih problema
  • Obavljanje planiranih zadataka održavanja i pregleda
  • Izvođenje instalacija, nadogradnji i modifikacija opreme
  • Kalibracija i podešavanje opreme kako bi se osigurale precizne performanse
  • Dokumentovanje obavljenog rada, uključujući rezultate ispitivanja, popravke i aktivnosti održavanja
  • Saradnja s članovima tima radi optimizacije toka posla i rješavanja složenih tehničkih problema
  • Pridržavanje sigurnosnih protokola i osiguravanje sigurnog radnog okruženja

Uslovi

  • Diploma srednje elektrotehničke ili mašinske škole
  • Spremnost na relokaciju u Bugarsku
  • Spremnost na smjenski rad
  • Poželjno poznavanje engleskog jezika

Klijent nudi

  • Osnovna plata 1000-1300 EURA
  • Smještaj
  • Radna dozvola za kandidate bez EU dokumenata
  • Noćni rad - doplata od 1 euro po satu rada
  • Doplata za smjenski rad – 75 eura mjesečno za rad po rotacionom rasporedu 24/7
  • Zdravstveno osiguranje sa pokrićem za stomatologa (150 eura godišnje), lijekove i dioptrijske naočare (ukupno 100 eura, od čega 40 eura za dioptrijske naočare)
  • Vaučeri za hranu – 50 eura mjesečno
  • Obezbijeđen prevoz do radnog mesta
  • Osiguranje od nezgoda i kritičnih bolesti
Mjesto rada: Inostranstvo
Broj izvršilaca: 3