Terenski komercijalista (m/ž)

Objavio Experta d.o.o., 08.12.2023. - Sarajevo

Radi širenja poslovanja raspisujemo konkurs za prijem kandidata za sljedeće radno mjesto:Terenski komercijalista (m/ž)

 Na ovoj poziciji odgovorni ste za brigu o postojećim i akviziciju novih partnera u branši unutrašnjeg uređenja enterijera, proizvodnje i montaže namještaja i drvne industrije.

Zadaci između ostalog uključuju i analizu kupaca kako bi se razumio njihov način poslovanja, upoznavanje i akvizicija novih kupaca i prodaja naših proizvoda i usluga.

Opis radnog mjesta:

  • obilazak kupaca, prezentacija i prodaja proizvoda
  • komunikacija i unapređenje odnosa sa postojećim i akvizicija novih kupaca
  • izrada ponuda, narudžbi i naloga,  te definisanje ostalih uslova prodaje
  • praćenje i kontrola primjene uslova prodaje i naplate, kao i narudžbi kupaca
  • predlaganje i provođenje aktivnosti u cilju unapređenja prodaje
  • učestvovanje u planiranju prodajnih aktivnosti i analiza ostvarenih rezultata

Minimalni uslovi:

  • minimalno SSS, poznavanje rada na računaru
  • poželjno iskustvo u radu na istim ili sličnim poslovima
  • poznavanje tržišta i djelatnosti proizvodnje i montaže namještaj
  • poznavanje i eventualno iskustvo u radu i korištenju okova za namještaj
  • organizacijske sposobnosti, sposobnost komunikacije sa kupcima i internim saradnicima,
  • sposobnost pregovaranja i rada pod pritiskom
  • samoinicijativnost, dinamičnost, komunikacijske vještine
  • vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:

  • kvalitetne uslove rada
  • redovna primanja i stimulaciju
  • mogućnost napredovanja i stručnog usavršavanja
  • službeno vozilo
  • službeni telefon
  • službeni računar

Ukoliko ste orijentisani na dugoročnu i zdravu saradnju, Vašu prijavu možete poslati putem opcije: "Prijavite se na oglas" ili lično dostaviti na adresu Aleja Bosne Srebrene 59, 71000 Sarajevo