Trgovac prodaje građevinskog materijala, crne metalurgije (m)

Objavio Aida Commerce, 16.01.2024. - Sarajevo

Aida Commerce d.o.o. smještena je u Sarajevu i njeno poslovanje datira još od davne 1988 godine.

Od svog osnivanja bavi se otkupom i reciklažom sekundarnih sirovina prvenstveno otpadnog željeza, aluminijuma, bakra, akumulatora i slično. Od 2013 godine svoju uslugu proširujemo na oblast recikliranja pet ambalaže, plastike, papira, najlona, kartona kao i tretmana otpadnih i zauljenih voda.
2015 godine počeli smo sa zbrinjavanjem opasnog i neopasnog otpada kao i medicinskog otpada.

Našu ponudu smo još obogatili sa odjelima za pružanje usluga profesionalnog snimanja i sanaciju kanalnih cijevi(vodovod, kanalizacija i sl.) kao i odjelom za pružanje usluga skidanja i čišćenja grafita,
čišćenja korita, ulica i fontana.

U okviru našeg poslovanja još se bavimo prodajom crne metalurgije, građevinskog materijala, alata i opreme.

Trgovac prodaje građevinskog materijala, crne metalurgije (m/ž)

Uslovi za zaposlenje:

  • MinimumSSS
  • Poznavanje rada na računaru (osnovno), program za procesuiranje narudžbi i faktura WAND
  • Iskustvo u prodaji je prednost - Komunikativnosti posedovanje vještina prodaje

Napomena: Isključivo zapošljavamo mušku osobu za navedenu poziciju

Opis posla:

  • Prodaja, naplata od kupaca,fiskalizacija
  • Informiše kupca o karakteristikama artikala iz asortimana
  • Uspostavlja saradnju sa novim kupcima i održava dobre poslovne odnose sa postojećim kupcima preduzeća
  • Postizanje postavljenih ciljeva prodaje
  • Aktivno prati tržište i predlažemjere za unapređenje posla
  • Odgovara za ispravnost istaknutih cijena na robi - Vođenje dokumentacije maloprodaje
  • Odgovoran za finansijsko imaterijalno stanjemaloprodaje
  • Pozicioniranje robe umaloprodajnimobjektima
  • Praćenje stanja zaliha isporučivanje robe

Šta nudimo svojim saradnicima:

  • Stimulativna primanja
  • Mogućnost profesionalnog i ličnog usavršavanja
  • Mogućnost napredovanja

Molimo zainteresirane da svoje biografije pošalju putem opcije: "Prijavite se na oglas"