Oglas

Radnik u proizvodnji (m/ž)

Objavio Frimeco, 26.09.2024. - Ilijaš

Frimeco d.o.o. Sarajevo je dio austrijske istoimene kompanije i u automobilskoj branši posluje od 2006. godine u kontinuitetu, pri čemu posluje sa kupcima i dobavljačima iz cijelog svijeta.

Radi se o izvozno orijentisanoj firmi koja posluje u 2 proizvodna pogona: čelično vlakno i metal sulfidi sa topionicom metala.

Trenutno brojimo 53 uposlenika, i u cilju iznalaženja nove radne snage,
Objavljujemo oglas za zasnivanje radnog odnosa:

Proizvodni radnik Čelično vlakno/Metal sulfidi, 6 izvršilaca

Opis Poslova:

  • Upravljanje proizvodnom mašinom;
  • Postavlja žicu na kalem, vrši namotavnaje žice na mašinu, podešava po potrebi zategnutost žice na mašini, u slučaju pucanja žice vrši zavarivanje žice
  • Prati rad mlinova i preventivnim održavanjem osigurava ispravan rad
  • Pripremanje šarže, tj. odvage sirovina prema nalogu – recepturi šefa smjene i/ili laboranta;
  • Transport i istresanje šaržiranih sirovina u miješač;
  • Vađenje materijala iz kokila i pravilno odlaganje poluproizvoda (odljevaka);
  • Mljevenje materijala uz odabir parametara propisanih uputama za rad;
  • Pakovanje materijala i identifikacija prema specifikacijama i pravilno skladištenje istog;

Uslovi:

  • Državljanin BIH;
  • Protiv lica nije pokrenut krivični postupak, te da nije osuđivano za krivično djelo za koje je izrečena zatvorska kazna, osim krivičnih djela protiv sigurnosti javnog saobraćaja, odnosno nije osuđeno za prekršaj protiv javnog reda i mira s obilježjima nasilničkog ponašanja (tuča i sl.);
  • Nije lice koje je bilo koji organ za provođenje zakona u Bosni i Hercegovini otpustio zbog nesavjesnog obavljanja dužnosti;
  • Da je tjelesno i duševno sposoban obavljati poslove održavanja opreme:

Potrebne kvalifikacije:

  • SSS, bilo kojeg usmjerenja
  • Radno iskustvo poželjno, ali nije neophodno

Nudimo:

  • Rad u kompanijiji visokog standarda i opremljenosti
  • Redovna i stimulativna primanja
  • Napredovanje i usavršavanje
  • Dugoročno zaposlenje uz sigurna, stabilna i atraktivna primanja,
  • Naknade za godišnji odmor (regres) i za vjerske praznike.

Vaše prijave možete dostaviti putem opcije „Prijavite se na oglas”, ili lično na adresu:

Frimeco d.o.o
Bosanski put 215,
71380 Ilijaš.

Više informacija na broj: 033 403 457.

Mjesto rada: Ilijaš
Broj izvršilaca: 6
Prijavite se na oglas
Ukoliko imate više dokumenata (CV, reference...) predlažemo da ih spojite u jedan dokument (PDF ili docx).
Napišite što detaljnije zašto se prijavljujete baš na ovu poziciju i ukratko se predstavite.

* Obavezna polja